Kontakt

Jesteśmy otwarci na kontakt ze strony Klientów. Jako hurtownia odzieży używanej możemy zaoferować atrakcyjne ceny towaru. Hurt zapewnia bardzo atrakcyjne warunki współpracy – oznacza bowiem bardzo przystępne koszty przy dużej ilości produktów. Ponadto jako importer odzieży używanej możemy zapewnić ofertę dobrą gatunkowo. Pozyskujemy bowiem ubrania od sprawdzonych dostawców z Anglii oraz Austrii.

Zachęcamy do współpracy inne hurtownie ubrań z rynku wtórnego, jak też sklepy detaliczne z ubraniami na wagę, outlety i second handy. Proponujemy możliwość kontaktowania się telefonicznie oraz za pomocą specjalnego formularza. Po uzupełnieniu wymaganych pól prosimy o pozostawienie szczegółowej treści wiadomości. Dzięki temu będziemy mogli w pełni i wyczerpująco odpowiedzieć na Państwa pytania.

Osoby preferujące natomiast kontakt osobisty zapraszamy do siedziby AXEL, znajdującej się w Starym Sączu. Lokalizacja nieco na uboczu pozwala nam się stale rozbudowywać, ale też zapewnia łatwy dojazd  z miasta i okolic, jak też z innych regionów kraju. Do siedziby prowadzi dobra droga, którą mogą poruszać się samochody ciężarowe i dostawcze, co pozwala na natychmiastowy załadunek towaru, jeśli zdecydują się Państwo na zakup przy wizycie.

 

 

Hurtownia Odzieży Używanej AXEL
ul.Partyzantów 30a
33-340 Stary Sącz
Tel: 791-928-380

 

Dojazd do naszej Hurtowni